פניה למומחים של רפואות

אודות מרכז רפואות

מרכז רפואות, הוא המרכז הטיפולי הוותיק ביותר בישראל לרפואה משולבת, אשר מאגד בתוכו את מיטב המטפלים ברפואה משולבת ומנוהל ע"י אסף מור (Dipl CM).

מרכז רפואות הוקם לפני 25 שנים על ידי ד"ר יאיר מימון (O.M.D Ph.D Ac), וצוות מטפלים ורופאים, בעלי חזון של רפואה אינטגרטיבית מכוונת בריאות תוך שילוב מגוון שיטות טיפול מעולם הרפואה המשלימה.

מיום היווסדו שימש מרכז רפואות מודל רפואי טיפולי לדרכי טיפול ושיטות שונות ברפואה משולבת לצד רפואה מודרנית. הטיפול הוא משולב ואינו נפרד, ומשלב בין הטיפול של הרפואה המודרנית עם שיטות טיפול הוליסטיות.

צוות המומחים המטפלים במרכז רפואות הם מהמובילים בתחומי הרפואה בארץ ובחו"ל, ועוסקים בטיפול, הוראה, מחקר ופיתוח פורמולות ומוצרים רבים המותאמים למטופלים ולסוגי המחלות השונים ומורכב ממומחים בתחומי ושיטות טיפול שונים, המשלימים זה את שיטת הטיפול של האחר, בכל מצב בו יש צורך בכך.

אנו מתחייבים לתת את השירות הטוב ביותר עבור הקהילה והמטופלים שלנו לקדם רפואה משולבת ברמה הגבוהה ביותר, עם אחריות, מקצועיות ורגישות לאדם ולסביבה.

מטפלי רפואות

תחומי הטיפול

בצוות רפואות מטפלים מתחומים שונים של הרפואה המשלימה והרפואה המערבית

מרכז רפואות

מרכז לרפואה משולבת, בו נמצאים מטפלים מתחומי התמחות שונים בעלי ידע וניסיון מקצועי בתחומי הרפואה המשלימה והרפואה המערבית

רופאים ומטפלים מומחים מעולמות שונים

רפואה משולבת היא היום חלק בלתי נפרד מהרפואה בארץ ובעולם. כשמה, ובתפיסתה, מחברת הרפואה המשולבת בין מגוון שיטות הטיפול המוכחות, על מנת לאפשר ריפוי מיטבי אצל המטופל.

רפואה משולבת היא המודל שהצבנו לפנינו מיום היווסדו של מרכז רפואות: מתן מענה אחראי, מקצועי ותומך לכל מטופל, ומותאם אישית למצבו.

הצוות ברפואות מורכב מרופאים ומטפלים מומחים שמגיעים מעולמות טיפוליים שונים. החל מרופאים ברפואה המערבית ועד למטפלים מומחים מעולם הרפואה המשלימה, רפואה סינית ויפנית, הומאופתיה ועוד.

באופן זה אנו מספקים טיפול משולב, אישי ותומך שנובע מהבנת המחלה על כל רבדיה, ובונים תוכנית טיפולית מדוייקת וממוקדת.

נקודת המוצא של הטיפולים ברפואות היא אחריות כלפי המטופל. השילוב של אנשי מקצוע שמגיעים מכל העולמות הטיפוליים מאפשר לנו לתת את הטיפול הנרחב והמקיף ביותר.

מנסיוננו, טיפול כזה מאפשר ריפוי מיטבי אצל המטופל.

רפואה משולבת

ייחודה של הרפואה המשולבת היא כשמה, שילוב בין הגישה ההוליסטית ושיטות טיפול מסורתיות מסין ומיפן, בנות אלפי שנים, עם הגישה המערבית המודרנית.

השילוב הזה מסייע לנו לבנות תוכנית טיפולית מותאמת אישית למטופל. תוכנית הטיפול מתייחסת לסימפטום ולגורם, במטרה להביא את הגוף לאיזון ולחיזוק בדרך להחלמה ומניעת מחלות עתידיות.

המודל שלנו הוא ייחודי ומוכיח את עצמו כבר שנים רבות. הוותק של מרכז רפואות, עם המטרה לקחת אחריות על המטופל ולהבין את "שפת" הטיפול בו. כל אלו מאפשרים לנו לתת מענה אחראי למטופלים במרכז ואת הכלים לחזק ולתת מזור גם במצבים מורכבים.

רפואה משולבת עוזרת בהקלה ובריפוי ופועלת למניעת החולי עצמו. המטפלים  מסייעים, באמצעות שיטות הטיפול השונות, להבאת מערכות הגוף השונות למצב של הרמוניה ואיזון,

טיפולים ברפואה המשולבת מתאימים לכל אחד ובכל גיל. אלו טיפולים המבוססים על חומרים טבעיים, וללא תופעות לוואי. הטיפול נעשה בשיתוף פעולה מלא בין המטפלים השונים, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור המטופל ואכן, הצלחות המרכז ולקוחותיו הרבים לאורך השנים, מדברות בעד עצמן.

פניה למומחים של רפואות

קביעת פגישה
צוות המטפלים
שיטות טיפול
יצירת קשר