מחלות מטבוליות, על אף היותן כרוניות, ניתנות לשליטה ולהפחתת הסימפטומים שלהן באופן ניכר. ברפואות יש לנו מענה אפקטיבי, מוכח, ומסתמך על נסיון קליני ושנות מחקר ולימוד ממושכות.

רפואה משולבת לטיפול במחלות מטבוליות

יתרונות הרפואה המשולבת היא הגישה שמתייחסת למטופל כמכלול. כלומר, קיימת התייחסות אינדיבידואלית לכל מחלה כגון לחץ דם גבוה או סוכרת, לגורמיה השונים, למשל עודף משקל, תזונה לא מאוזנת, מתחים וכד'.

הבנת הגורמים למחלה תביא לשיפור בבריאות המטופל, להפחתת הסימפטומים הנובעים ממנה ולחיזוק הגוף, כדי שניתן יהיה ליהנות מאיכות חיים טובה.

מרכז רפואות מורכב מצוות מטפלים המגיעים מאסכולות ועולמות טיפול מגוונים, החל מרופאים מערביים, דרך מטפלים ברפואה משלימה על פי הרפואה הסינית והיפנית, וטיפולים משלימים אחרים, וכלה במטפלים מוסמכים בעלי התמחויות שונות. בין התחומים: רפואה סינית ויפנית, מטפלים בשיאצו וטווינא, תזונה מיקרוביוטית, הומאופתיה וכדומה.

מחלות מטבוליות הן מצבור של גורמי סיכון שנובעים מהפרעות מטבוליות שונות. השמנה בטנית, רמות גבוהות של גלוקוז, טריגלצרידים וכולסטרול בדם ויתר לחץ דם הם חלק מהמחלות המטבוליות. מדובר במצב כרוני המצריך קבלת טיפול תרופתי לכל החיים. יחד עם הנאמר, נטילת תרופות, לעתים במינונים גבוהים, עלולה לייצר שרשרת של תגובות ותופעות לוואי, במיוחד כשמדובר בתרופות שילוו את המטופל לכל החיים. חלק מתופעות הלוואי עלולות להשפיע על איכות ושגרת חייו, ובנקודה זו בדיוק מטפל מרכז רפואות.

המטרה היא להשיג שליטה על המחלה, לא להיות חשופים לתופעות לוואי, למנוע החמרה שלה ואף, במקרים מסוימים, להצליח להוריד במינון התרופות.

טיפול אינטגרטיבי מבוסס נסיון

במרכז רפואות אנו מציעים טיפול מקיף וליווי אישי של צוות בעל נסיון, ידע, מוניטין ויכולת למצוא את הטיפול המתאים ביותר לכל מטופל, בהתאם למורכבות המחלה ומצבו.

בעזרת הטיפולים במרכז רפואות ניתן לסגל שגרת חיים נוחה, להקטין את מינון בתרופות בחלק מהמקרים, כל זאת, במקביל לטיפול המערבי שמקבל המטופל.

במרכז פועלים רופאים שעושים שימוש, בין היתר, ברפואה אינטגרטיבית, ומטפלים אלטרנטיביים המדברים את השפה המערבית. השילוב הזה הוא מנצח ומוכיח את עצמו בכל פעם מחדש, לאורך כל שנות פעילות מרכז רפואות.

פניה למומחים של רפואות

קביעת פגישה
צוות המומחים
שיטות טיפול
יצירת קשר