הגיל השלישי מאופיין בתסמונות לא מעטות שמשפיעות על האדם באספקט הגופני ואף הרגשי. חלק מהמצבים הרפואיים עלולים לשבש את התפקוד היומיומי ולהשפיע על איכות החיים. במרכז רפואות אנו מספקים פתרונות יעילים לטיפול בגיל השלישי, במטרה להביא את הגוף לאיזון ולהתמודד עם תסמיני גיל המעבר מבלי שיפרו את שגרת החיים.

במרכז רפואות ניתנת שימת לב מיוחדת לכל מטופל ומטופלת. המטופלים עוברים אבחון מקיף ומדוקדק, כדי להבין את מקור הסימפטומים אותם חווה המטופל, והקשר בינו לבין המחלה בה הוא חולה והגורמים לכך. נקודת המוצא שלנו היא לכלול את כל האלמנטים ביחד כדי למצוא את המענה הטיפולי הטוב ביותר והמתאים ביותר לכל אחד, להבין את הגורמים למחלה, או לתסמינים, להפחית אותם ולחזק את הגוף כדי שיידע להתמודד בהצלחה עם השינויים שהוא עובר, חלקם בשל תהליך ביולוגי טבעי של גיל המעבר, או הזדקנות.

טיפולים אפקטיביים באמצעות רפואה משולבת

המחלות והתסמונות המאפיינות את גיל מעבר והגיל השלישי כוללות, בין היתר, בעיות מטבוליות, כמו סוכרת, לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, בעיות שינה ואינסומניה. תסמינים נוספים, בעיקר של גיל המעבר כוללים גלי חום, יובש, הזעות יתר, מיגרנות וכאבי ראש, חרדות ודכאון ועד לחוסר איזון בבלוטת התריס.

פעמים רבות התסמינים הגופניים מובילים גם לתסמינים רגשיים ונפשיים, למשל בקרב נשים בגיל המעבר שעוברת מנופאוזה, הליך טבעי שמסמן את הפסקת המחזור החודשי. בעקבות הליך זה משתבש האיזון ההורמונלי ונחווים תסמינים של יובש, גלי חום או לחילופין צמרמורות, ירידה במטבוליזם, נשירת שיער,  קשיים בריכוז, ושינויים במצב הרוח.

בקרב האוכלוסייה המזדקנת עלולים הכאבים המתפתחים לגרום לעצבנות, דכאון ודכדוך בשל המגבלות הגופניות שהם נחשפים אליהן.

במרכז רפואות ניתנת תוכנית טיפול אפקטיבי המתבסס על נסיון קליני ומחקרים רבים. שיטות הטיפול נבחרות, כאמור, בקפידה ובהתאמה אישית למטופל, כדי לתת מענה מדויק שיפחית את התסמינים, יחזק את הגוף ויסייע לו להתמודד עם אותם התסמינים, או המחלה, ולשפר את איכות חייו.

צוות מרכז רפואות ושיטות הטיפול

במרכז רפואות פועל צוות מטפלים המגיעים מקצוות טיפוליים שונים, החל מרופאים מהרפואה הקונבנציונלית ועד למטפלים ברפואה הסינית והיפנית. שילוב זה מעשיר את היכולות שלנו לתת מענה מקיף לכל המטופלים של מרכז רפואות באמצעות שיטות טיפול משולבות.

פניה למומחים של רפואות

קביעת פגישה
צוות המומחים
שיטות טיפול
יצירת קשר