למרכז רפואות פונות נשים רבות בתלונה על חוסר איזון בבלוטת התריס. אבחון מקיף שלנו מעלה פעמים רבות כי חוסר האיזון בבלוטת התריס הוא הסימפטום ולא הגורם. למעשה, שורש הבעיה מצוי דווקא במערכת העיכול או בבלוטות האדרנל.

הרפואה המשולבת, המשתמשת, בין היתר, בכלים מהרפואה המשלימה, הסינית והיפנית, רואה את האדם כמכלול פונקציונאלי/הוליסטי. באמצעות הסתכלות זו, ניתן להבין את חוסר האיזון הבסיסי ואת מקורו ולפתור או לשפר באופן ניכר בעיות קיימות, למנוע הישנותן ולסייע במניעת היווצרות של בעיות עתידיות.

הטיפול מתבצע רק לאחר אבחון המטופל על כל היבטיו הגופניים והמנטליים ופענוח בדיקות רפואית כמו בדיקות דם. במקרה הצורך נמליץ על ביצוע בדיקות נוספות כדי לקבל תמונה מקיפה ככל האפשר.

לאחר אבחון והבנת מצב המטופל מותאמת תוכנית טיפול אישית ומדייקת, הכוללת התאמה אישית של תזונה, צמחי מרפא, תוספי תזונה, המלצות לאורח חיים אינדיבידואלי מיטיב, ודיקור יפני מתקדם לפי הדרישה.

מרכז רפואות מעמיד לרשות המטופלים צוות מטפלים ורופאים מעולמות הרפואה השונים, הכוללים רופאים ברפואה מערבית שדוגלים בטיפול אינטגרטיבי ומטפלים מוסמכים ברפואה הוליסטית, מבוססת אסכולות טיפול סיניות, יפניות ואחרות.

שילוב המטפלים במרכז רפואות מסייע לדייק באבחון ולדייק בטפול והצוות הטיפולי פועל בשיתוף ובהרמוניה, על מנת להעניק למטופלים את הפתרונות הטיפוליים הטובים ביותר עבורם.

פניה למומחים של רפואות

קביעת פגישה
צוות המומחים
שיטות טיפול
יצירת קשר