דר' גיל ברזילי

PhD Dipl. CM (IATCM, ETCMA)

מטפל ברפואה סינית ותזונה במחלות מטבוליות
דר' גיל ברזילי Ph.D

גיל סיים את לימודי הרפואה הסינית בהצטיינות בקמפוס ברושים לרפואה אינטגרטיבית, אוניברסיטת תל-אביב, שם למד אקופונקטורה (דיקור סיני), צמחי מרפא ושיאצו. לאחר מכן סיים קורס שנתי בהתמחות בתזונה מקרוביוטית וסינית (שיטת (TEF עם אייל שפרינגר. כמו כן, סיים את שיטת האיזון על פי ד"ר טאן עם אילן מגדלי, דיקור אוזן ועוד קונגרסים וסדנאות בארץ ובעולם בהם הוא משתתף באופן קבוע.

גיל הוא חלק מסגל ההוראה בקמפוס ברושים בו הוא מלמד "מחקר ברפואה סינית" לתלמידי שנה ג' וד' והוא חבר בצוות ההוראה בקורס "טכניקות דיקור" לסטודנטים שנה ב'. בנוסף, גיל מלמד מחקר ברפואה סינית בחו"ל.

גיל חבר בצוות הניהול של ארגון ה-ICCM (International Community for Chinese Medicine) המארגנת את הקונגרס לרפואה סינית השנתי וכותב קבוע בעיתון ה-ICCM, כמו גם עדכונים על מחקרים ברפואה סינית לעיתון "אורז" וקבוצות מחקר עולמיות בתחום הרפואה הסינית.

לפני שלמד רפואה סינית,  עבד בחברת "טבע" במשך 13 שנה בהם היה מעורב ואחר כך הוביל את תחום הטרשת הנפוצה (Multiple Sclerosis) הגלובלי, כולל תרופת הקופקסון, עם מכירות של למעלה מ-4 מיליארד דולר בכ-50 מדינות.

בעל תואר B.Sc בביולוגיה מולקולרית (בהצטיינות) מה-Imperial College, אוניברסיטת לונדון, דוקטורט מאוניברסיטת אוקספורד בחקר הסרטן ומלגת פוסט-דוקטורט במכון ויצמן מארגון ה-EMBO  של האיחוד האירופי. גיל ממשיך לעבוד בתור יועץ עצמאי לשיווק ואסטרטגיה לחברות תרופות וביוטכנולוגיה.

"כדי שאוכל להעניק את הטוב ביותר למטופלים שלי, אני מאמין בשילוב של ידע עתיק ותובנות ממחקרים עדכניים בתחום ועוסק בזה כל יום"

מטפל ברפואה סינית ותזונה ומסייע בסוכרת, יתר לחץ דם, חוסר איזון שומני (כולסטרול), בעיות במערכת הנשימה, בעיות במערכת העיכול, כאב, תסמונות הקשורות לגיל המעבר, בעיות שינה (אינסומניה), לחץ וחרדה.