אודות

'מרכז  רפואות' הנו מרכז לרפואה משולבת, בו נמצאים מטפלים מתחומי התמחות שונים בעלי ידע וניסיון מקצועי בתחומי הרפואה המשלימה והרפואה המערבית.
רפואות הינו המרכז הטיפולי הותיק ביותר בארץ  בתחומו בארץ, הוקם לפני 24 שנה, ומעניק למטופליו טיפולים משולבים לבעיות רפואיות שונות.
ברפואות מאמינים ברפואה אינטגראטיבית, המשלבת ידע עתיק עם ידע מודרני על מנת לטפל במחלות ולהגביר את יכולתו הטבעית של הגוף לריפוי.

'מרכז רפואות' מנוהל תחת השגחתו המקצועית של דר' יאיר מימון, O.M.D Ph.D Ac,  ד"ר לרפואה סינית, מבכירי המטפלים בארץ ברפואה משולבת בארץ.  דר' יאיר מימון עוסק ברפואה סינית וצמחי מרפא מעל 25 שנה, בין המטפלים הראשונים בארץ, הקים בתי ספר להכשרת מטפלים, יזם וקידם שילוב של רפואה משולבת בבתי חולי ובשיתוף פעולה עם הרפואה המערבית, בשנים האחרונות הוא מרצה מבוקש בעולם במיוחד בתחום הטיפול והתמיכה בחולי בסרטן ובטיפול במצבים נפשיים מורכבים. עוסק ב-15 השנים האחרונות במחקר בתחום שצמחי מרפא ומחלת הסרטן.  דר' יאיר מימון מנהל מקצועית את מרכז רפואות ויחד עם צוות המטפלים מקדם את הרפואה המשולבת  לרמה המקצועית הגבוהה ביותר.

בצוות רפואות  מטפלים מתחומים שונים של הרפואה המשלימה והרפואה המערבית.

ברפואות אנו מאמינים כי על מנת לטפל נכון באדם, יש  להבין תחילה את שורש המחלה.
כאן אנו עושים את המיטב על מנת לתת לך את הטיפול הטוב, המקצועי והאישי  ביותר, לרוב הבעיות הרפואיות
אנחנו מאמינים כי במפגש אמיתי ונכון בין מטופל למטפל, המבוסס על ידע וניסיון, יחס אישי ומענה אישי לכל מטופל, יכול להתרחש ריפוי.